Ráda by ses naučila pěstovat bylinky a věděla, jak je v kuchyni používat po celý rok? 

Už jsi to několikrát zkoušela, ale pořád se tvým bylinkám nedaří?

Už se nechceš znova dívat na zkomírající bylinky ze supermarketu?

 • Ráda by sis vybudovala svůj bylinkový záhon a užívala si ten pohled na zdravé a vitální bylinky, které nádherně voní?
 • Ráda bys sis vypěstovala bylinky i přes to, že nemáš zahrádku?
 • Přeješ si mít kdykoli po ruce opravdu kvalitní a voňavé bylinky, které obohatí a rozvoní každý tvůj pokrm?

K tomu, aby sis toto všechno mohla dopřát ti postačí i velmi malý prostor jako je jeden záhon nebo pár květináčů na balkoně.

I tak si můžeš snadno vypěstovat několik druhů bylinek, které poté velmi jednoduše využiješ při přípravě voňavých pokrmů.

 • Přeješ si mít z pěstování bylinek už jen radost a být hrdá sama na sebe, že jsi to dokázala?
 • Chceš se naučit, jak snadno používat bylinky v kuchyni a dodat tak svému jídlu úplně nový rozměr?

Bylinky nejenom, že krásně voní a pozvednou každý tvůj pokrm do úplně jiné dimenze, ale bylinková zahrádka je i skvělým místem k relaxaci a odpočinku.

Před pár lety jsem byla v úplně stejné situaci jako ty.

Bylinky byly vždy blízké mému srdci, a tak to byly i první rostlinky, které jsem si u našeho domečku zasadila. Některé prospívaly, ale na většinu z nich byl dost žalostný pohled.

Největší problém jsem ale měla s tím, jak bylinky vlastně využít.

Chtěla jsem používat bylinky v kuchyni při vaření, a ne je jen obdivovat na záhonu.

Většinou to ale dopadlo tak, že když už se mi bylinky podařilo vypěstovat, stejně jsem nevěděla, co s nimi dál.

Vše jsem se učila systémem pokus omyl. Zkoušela jsem, pročítala literaturu i články, a nakonec jsem se i já postupem času naučila bylinky pěstovat a využít, a o to víc jsem si je zamilovala.

Dopřej si taky ten luxus, když si natrháš čerstvou mátu na odpolední čaj nebo tymián na naložení masa na letní grilovačku.

Užij si tu omamnou vůni bylinek, která tě příjemně zrelaxuje po náročném dni.

Miluji to, když vyjdu na zahrádku a až tam, přemýšlím, co budu vařit a kterou bylinku si natrhám. 

🌱 I na jednom jediném truhlíku či malém záhonku, můžeš mít kousek své voňavé zahrádky, která ti vždy vykouzlí úsměv na rtech.🌱

Jmenuji se Veronika Gruntová a bydlíme s manželem a dětmi na vesnici v srdci Hané. Žijeme si ten náš venkovský život se všemi radostmi a někdy i starostmi, které k tomu patří.

Do zahradničení a jsem se naplno ponořila v době, kdy jsem čekala naši první dceru a od té doby je pro mě zahrádka nejenom zdrojem voňavých bylinek a chutné zeleniny a ovoce, ale i místem kde mohu relaxovat.

Jsem opravdu ráda, že se mým bylinkám na záhonu daří a těší mě, že je konečně umím i využít při přípravě nejrůznějších pokrmů.

Bylinky u mě vlastně nahradily všemožné kořenící směsy. Velmi často mi stačí k ochucení masa či zeleniny jen sůl a bylinky.

V jednoduchosti je prostě krása.

Co se díky eBooku naučíš?

 • Vybuduješ si vlastní bylinkovou zahrádku.
  Naučím tě, jak si od úplného začátku vybudovat bylinkový záhon a úspěšně na něm začít pěstovat bylinky.
 • Naučíš se pěstovat bylinky v nádobách.
  Nemáš zahradu, a i přes to, chceš bylinky začít pěstovat. Ukážu ti, jak pěstovat bylinky na balkoně nebo okenním parapetu.
 • Dozvíš se jaké druhy bylinek můžeš snadno pěstovat.
  V eBooku najdeš podrobný návod na pěstování 15 druhů bylinek.
 • Ukážu ti, jak bylinky sklidit a zpracovat.
  Nevíš, jak bylinky sklidit a zpracovat? V eBooku najdeš vše potřebné k tomu, abys bylinky mohla bez problémů využívat v kuchyni celoročně.
 • Naučíš se řadu jednoduchých receptů, díky kterým bylinky snadno začleníš do své kuchyně.
  V eBooku najdeš recepty na bylinkové sirupy, pesta, másla, octy a mnoho dalších.

Co v ebooku nenajdeš?

 • Ebook není bylinková lékárnička
  V eBooku nenajdeš rady a návody, jak bylinky využít k léčbě či podpoře tvého zdraví. V eBooku se věnuji hlavně tomu, jak bylinky pěstovat a snadno využít v kuchyni.
 • Ebook není kuchařka
  V eBooku jsou uvedeny základní recepty na oleje, másla, soli apod., které už sama můžeš využít dle svého uvážení. Naučíš se vyrobit a zužitkovat bylinky tak, aby sis je uchovala a mohla v kuchyni využít po celý rok.

Zajímá tě, které kapitoly v eBooku najdeš?

Chceš ještě malou ukázku?

Cena eBooku Pěstujeme bylinky včetně 3 bonusů je

559,-Kč

Bylinky jsou moje srdeční záležitost. Stačí jedna snítka tymiánu nebo bazalky a i z obyčejného jídla dokážeš vykouzlit skvost.

Co na eBook Pěstujeme bylinky říkají jeho čtenáři

Už nějakou dobu přemýšlím, jak být potravinově soběstačnější. A jelikož mám minimální zkušenosti s pěstováním a k dispozici pouze balkon, přišlo mi rozumné začít s bylinkami. E-book Pěstujeme bylinky proto ke mně přišel jako na zavolanou. Je napsán tak, aby nevyděsil začátečníka, ale zároveň poskytl dostatek informací jak k samotnému pořízení a pěstování, tak i k využití především v kuchyni. Potěšily mě bonusy k e-booku, hlavně praktická tabulka jak a kdy bylinky sklízet a receptář. Díky e-booku jsem zjistila nejen jak jednotlivé bylinky pěstovat, ale podrobně a jasně jsem se seznámila i s tím, jak jim připravit půdu, do čeho je zasadit, na jakém místě je vhodné je pěstovat, jak si poradit, když bylinky napadnou škůdci a jak vypěstované bylinky prakticky využít. Těším se na všechno, co s bylinkami podle rad v e-booku udělám. Na to, jak si rozmyslím, které bylinky budu pěstovat. Na to, jak je budu pořizovat. Těším se, jak budu vybírat, do jaké nádoby a kam na balkoně je umístím, aby se jim u mě dobře dařilo. Díky e-booku Pěstujeme bylinky to pro mě bude hračka.
Kamila KábováRelaxuju krasopisem
Výborný e-book, raději bych řekla kniha, protože tohle opravdu je právoplatná kniha o bylinkách. Třeba bylinkové pesty, soli nebo jak sušit či nakládat byliny v oleji, především ale JAK pěstovat; nebo jsem nevěděla, že květy pažitky jsou jedlé - prostě jedna velká a krásná alchymie - dokonale popsaná. Mně to moc pomohlo, rozradostnilo, navnadilo - sázím a pěstuji skoro celý život, ale takto podrobný návod jsem ještě nikde nikdy nečetla. No bodejť - aby se dařilo zahrádce bez dobrých informací, to nejde. Takže moc všem doporučuji
Yvetta Ellerová / YvelCertifikovaná terapeutka NLP, Lightsofie https://yvellerova.cz/
E-book začínáme s bylinkami určitě ocení začátečníci, kteří se v pěstování bylinek teprve snaží zorientovat, i když je pravda, že jsem při jeho čtení měla řadu aha momentů, které mi rozšířily obzory, i když jsem si myslela, že v oblasti pěstování bylinek mě už nemá, co překvapit. Jakožto technoložka a hygienička potravin jsem ocenila řadu receptů, které se k e-booku vztahují. Bylinky používám nejen při vaření v kuchyni, ale každý rok i řeším, jak je uskladnit, co s přebytky? Veroničin receptář mi s tímto opravdu pomohl a hlavně přinesl nové náměty na zpracování bylinek."
Mgr. Lucie PapežováManažerka bezpečnosti potravin, autorka projektu Jak si upéct provozovnu

Představ si, jak sedíš na svém balkonu či zahrádce a relaxuješ s šálkem bylinkového čaje z bylinek, které sis sama vypěstovala.

To je pocit, který ti nikdo nenahradí.

Nejenom, že bylinky nádherně voní, ale v kuchyni dokážou vykouzlit i úžasný chuťový zážitek.

Já už si vaření bez bylinek ani neumím představit.

Domácí vývar bez libečku, zeleninový salát bez pár snítek bazalky nebo letní grilování bez tymiánu a rozmarýnu, už u nás neexistuje.

Navíc ti k eBooku ještě přidám 3 Bonusy v celkové hodnotě 290,- Kč

eBook RECEPTÁŘ

 

Jak snadno využít bylinky v kuchyni

Z vlastní zkušenosti vím, že pokud neumíš bylinky použít a máš je jen pro potěchu oka, využíváš jejich potenciál jen napůl.

V tomto eBooku najdeš řadu receptů, jak jednoduše bylinky využít v kuchyni. Najdeš tu recepty na bylinková másla, octy, oleje, soli, bylinkové směsi a řadu dalších.

eBook Vyvýšené záhony

 

Jak záhon vybudovat a osadit

Brání ti v pěstování to, že nemáš k dispozici vhodný prostor nebo půdu?

Tento problém snadno vyřešíš pomocí vyvýšených záhonů, které si díky tomuto eBooku zvládneš hravě vybudovat.

Můžeš v nich pěstovat bylinky, ale stejně tak i zeleninu či květiny.

Tabulky pro snadné pěstování

 • Tyto tabulky ti pěstování bylinek velmi ulehčí.
 • V tabulce najdeš jednoduchý přehled všech 15 bylinek se základními informacemi o pěstování či sklizni.

Možná tě teď napadá...

 • Zvládnu to i když nemám s pěstováním vůbec žádné zkušenosti?
  Neměj obavy. Ebook je sestaven tak, aby si s jeho pomocí zvládl vybudovat svou bylinkovou zahrádku i úplný začátečník. Navíc je eBook plný mých osobních zkušeností a poznatků, které jsem postupem času získala.
 • Nemůžu si informace z eBooku najít na internetu nebo v knihách?
  Máte pravdu, na internetu je informací opravdu spousta. A to je právě to úskalí. Většina informací, co na internetu či v knihách najdete, je dost strohých a do začátku vám příliš nepomohou.
 • Mám opravdu k dispozici jen okenní parapet nebo malý balkon. I tak je pro mě tento eBook vhodný?
  Jistě, že ANO. I na okenní parapet se vám vejdou třeba 2 truhlíky, a i s tímto malým prostorem se dá čarovat a mít čerstvé bylinky celoročně k dispozici.
 • Nejsem zrovna zdatná kuchařka, nejsou recepty moc složité?
  Toho se vůbec nemusíš bát. Jedná se o základní recepty jako jsou oleje, másla, soli atd. které můžeš už v kuchyni využít podle svého uvážení.

Objednejte si eBook Pěstujeme bylinky

právě TEĎ

Začít pěstovat se dá kdykoli v průběhu roku, tak zahoď všechny obavy a pojď do toho.

Klikni na OBJEDNAT, ať se brzo můžeš těšit z první voňavé sklizně 🙂

Veronika

Máš k eBooku Pěstujeme bylinky nějaké dotazy?

Neváhej mě kontaktovat, na dotazy odpovím prostřednictvím emailu veronika@mamazgruntu.cz
Ing. Veronika Gruntovátvůrkyně projektu Máma z gruntu