Chceš si sama vypěstovat ovoce a zeleninu, ale nevíš, jak na to?? 

Bydlíš v domečku se zahrádkou, ale  nemáš s pěstováním ovoce a zeleniny žádné zkušenosti?

 

Ani já jsem ještě před pár lety neuměla vypěstovat vůbec nic, ale nebála jsem se a šla do toho i přes riziko neúspěchu. 

Naštěstí jsem měla rodiče, kteří mě k tomu odmalička vedli, ale než jsem si našla svou vlastní cestu, chvíli to trvalo.

Teď je zahrádka a pěstování zeleniny a ovoce moje velká záliba a radost z úrody je nepopsatelná. Moje maminka se doteď směje tomu, jak jsem jako dítě nenáviděla práce na zahrádce a věřte nebo ne, teď je mám moc ráda :).

Navíc mohu teď sobě a své rodině dopřát opravdu kvalitní a zdravé ovoce a zeleninu, na kterých si všichni pochutnáme.

Nemám ale na pozemku kvalitní půdu

Pokud si teď říkáš, jak můžeš pěstovat zeleninu, když nemáš ani kousek kvalitní půdy, nevěs hlavu!

 I pro tebe existuje cesta, kterou dosáhneš svého cíle.

Pokud chceš, naučím tě, jak na to!!

Celý svůj dosavadní život jsem prožila na vesnici, takže zahrádka je mým druhým domovem.

Zahrádka a pěstování je moje vášeň!!

Chci dopřát i těm z vás, kteří nemají s pěstováním žádnou zkušenost, možnost si vypěstovat vlastní úrodu.

Proto jsem se rozhodla sepsat eBook 

PĚSTUJEME NA ZAHRÁDCE

Prostřednictvím kterého chci s tebou sdílet vše, co vím o zahradničení a pěstování ovoce a zeleniny.

Pokud chceš, naučím tě, jak na to!!

Co se díky eBooku naučíš?

Na trhu je spousta knih, které se věnují pěstování ovoce a zeleniny, ale většinou jsou pro ty, co už mají letité zkušenosti. Bohužel jsou často napsány tak, že jsou špatně využitelné v praxi. Leží mi jich v knihovně hned několik.

Toto se ti s eBookem PĚSTUJEME NA ZAHRÁDCE nestane!

Připravila jsem pro tebe unikátní eBook, který je zaměřen hlavně pro začínající pěstitele

 • Ověřeno v praxi
  EBook je zcela unikátní v tom, že je připraven tak, aby ho bez problémů využil i pěstitel začátečník. Sestavila jsem eBook tak, aby obsahoval právě to, co začátečník, kterým jsem byla před pár lety i já, opravdu potřebuje vědět. Využiješ ho tak opravdu celý.
 • Naučíš se, jak na to
  Ebook je sestaven tak, aby podle něj zvládl pěstovat i úplný začátečník. Vše je vysvětleno krok za krokem, a to jednoduchým a lidským jazykem. Dozvíš se vše podstatné o tom, jak úspěšně pěstovat na zahrádce, vyvýšených záhonech a maximálně využít i omezený prostor.
 • Co se naučím pěstovat?
  Součástí eBooku je podrobný návod, jak pěstovat 20 druhů zeleniny a ovoce.

Představ si, jak jsi spolu s dětmi na zahrádce. Sbíráte do košíku krásná sladká rajčátka nebo hrášek a pak společně připravujete oběd z vlastní úrody.

Nejenom, že zahradničení děti ohromně baví, ale navíc si vypěstuješ plody, které jsou opravdu nabité vitamíny.

A věř mi, že čerstvě utrženému rajčeti se žádná náhražka ze supermarketu nevyrovná.

Cena eBooku Jak pěstovat na zahrádce je 499,-Kč, což je vlastně cena jednoho menšího nákupu v supermarketu.

Díky tomuto eBooku se naučíš, jak si sama vypěstovat třeba chutná rajčata, ředkvičky nebo hrášek, a to i bez ohledu na to, že nemáš zatím žádné zkušenosti. Já jsem se vše učila systémem pokus omyl a věř mi, že těch omylů bylo více než dost.

Díky tomuto eBooku se těm mým omylům snadno vyhneš a zůstane ti už jen radost z dobře odvedené práce a bohaté úrody.

V eBooku jsem sepsala vše, co o pěstování zeleniny a ovoce vím, a tak se do toho může hravě pustit i úplný začátečník. Stejný začátečník, kterým jsem byla před několika lety já.

Já sama jsem začala zahradničit hlavně proto, že jsem chtěla svým dětem dopřát tu nejlepší zeleninu a ovoce. A tak jsem postupně zkoušela vypěstovat hrášek, ředkvičky, rajčata. Každý rok jsem zkoušela další a další plodiny. 

Navíc je pro mě úžasné sledovat, jak naši 4letou dceru baví mi na zahrádce pomáhat, a ona tak vidí, kde se ta všechna zelenina a ovoce bere, že to není jen položka z nákupního seznamu zabalená v igelitu. 

Stellinka miluje, když si sama může utrhnout jahody nebo čerstvý hrášek.

Možná si říkáš, že stejné informace můžeš na internetu najít i zadarmo. To je jistě pravda, ale věř mi, že ti to zabere opravdu dost času. 

Většina informací o tom, jak danou plodinu pěstovat, není sepsána tak, aby ji mohl využít i pěstitel s menšími zkušenostmi.

V tomto eBooku máš vše na jednom místě, a navíc obsahuje právě ty informace a návody, které pěstitel potřebuje vědět. Žádnou zbytečnou ,,omáčku" tady nenajdeš.

Garance

Pokud opravdu zjistíš, že eBook Pěstujeme na zahrádce není nic pro tebe anebo ti nepřinesl to, co jsi očekávala, nabízím ti 14 denní garanci vrácení peněz.

Nechceš kupovat zajíce v pytli a zajímá tě, co v eBooku najdeš?

Tady se podívej na obsah obou částí eBooku Pěstujeme na zahrádce.

Navíc ti k eBooku ještě přidám DÁREK, abych ti začátek co možná nejvíc ulehčila.

eBook Jak správně založit kompost a pečovat o něj

Co by to bylo za zahradu, kdyby na ní nebylo místo alespoň pro malý kompost. 

Díky kompostu si sami připravíte výborné a živinami nabyté hnojivo, které bude skvělou výživou pro rostliny, které se za to odmění bohatou úrodou.

 

eBook Jak si vypěstovat vlastní sazenice

V tomto eBooku najdeš stručný a jasný návod na to, jak si sazeničky vypěstovat.

Návod lze úspěšně využít jak pro předpěstování sazenic zeleniny, tak pro bylinky a květiny.

Tabulky pro snadné pěstování

Tyto 2 tabulky ti pěstování velmi ulehčí.

 • V první tabulce najdeš přehled, kdy a co se v daný měsíc může vysazovat a následně i sklízet.
 • V druhé tabulce najdeš přehled toho, který druh se pěstuje ze semen a u kterého jsou výhodnější sazenice, včetně měsíčního přehledu.

 

Tyto 3 bonusové eBooky v celkové hodnotě 290,-Kč máte ode mě jako dárek :)

Co na eBook Pěstujeme na zahrádce říkají jeho čtenáři

Vynikajúci eBook nielen pre pestovateľov-začiatočníkov, ale aj pre tých, čo už majú s pestovaním skúsenosti. Na jednom mieste sú tu zhrnuté informácie, konkrétne tipy a rady, veľmi zrumiteľným a ľudským spôsobom a aj pre laikov vysvetlené krok za krokom, ako sa starať o svoju záhradku. Dokonca, aj tí, čo nemajú vhodnú pôdu či podmienky na pestovanie, nájdu návod, ako sa nevzdať svojho sna a urobiť si skvelú záhonovú či kaskádovú záhradku. Páči sa mi, že všetko je doložené fotodokumentáciou, takže je sa čím inšpirovať. Zaujala ma časť o škodcoch, keby som mala tieto informácie skôr, bola by som zachránila niekoľko izbových aj vonkajších rastliniek. Toto je ebook, s ktorým sa smelo môže pustiť do záhradkárčenia každý!
Miroslava Atanasovázakladateľka projektu www.sebarozvoj.eu
E-book pěstujeme na zahradě je plný skvělých tipů od začátku až do konce. Já už nějaké zkušenosti s pěstováním na zahradě mám, druhým rokem se starám o vlastní malou zahrádku. E-book Veroniky Gruntové mě i přesto zahrnul spoustou informací jak se o jednotlivé rostlinky postarat ještě lépe. Kapitoly o přírodním přihnojování zahrádky a prevence proti škůdcům mě velice zaujaly. Našla jsem zde i inspiraci posunout se v pěstování dál a začít si předpěstovávat rostlinky sama. A ty bonusy k e-booku jsou úžasné! Jsem opravdu mile překvapená, kolik hodnotných informací se ke mě dostalo. Těším se na letošní úrodu 😊 Děkuji Veroniko
Renata SekaninováUmělkyně a cestovatelka
Před několika lety jsem začala pěstovat zeleninu pro svého syna. Stejně jako Verča jsem mu chtěla dát něco lepšího, než nabízí supermarkety. S jejím příběhem jsem se sžila. Přečetla jsem její eBook zdarma Zahradničení na balkoně, terase i okenním parapetu a ačkoli mám záhon, vysadila jsem hned několik ředkviček i do truhlíků. Překvapilo mě, jak rychle jsem se dostala k vlastní zelenině ještě před sezonou. Proto jsem jako začátečník uvítala rady i z eBooku Pěstujeme na zahrádce. Nejen že jsem ke knize dostala spoustu přehledných bonusů, ale v knize je spousta osobních zkušeností jak na setí, hnojení, zalévání a jak bojovat proti případným škůdcům. Velice mě potěšilo vysvětlování všech pojmů doplněné obrázky a fotografiemi. Děkuji a těším se na letošní úrodu.
Mia Charvátová

Objednej si eBook Pěstujeme na zahrádce právě TEĎ! 

Jaro je ideální doba pro to, abys se zahradničením začala, přece nebudeš zase celý rok čekat!!

Tak se toho neboj a klikni na OBJEDNAT, ať se brzo můžeš těšit z první úrody :)