Bydlíš v bytě, nemáš zahradu, a přesto by sis ráda vypěstovala vlastní ovoce a zeleninu?

PŘEDSTAV SI, ŽE...

  • ráno vyjdeš na svůj balkon a natrháš si čerstvou zeleninu k snídani.
  • máš kdykoli po ruce ovoce a zeleninu té nejlepší kvality.
  • společně s dětmi zahradničíte a těšíte se z úrody.
  • máš místo k relaxaci, kde můžeš nerušeně přemýšlet a odpočívat.

E-book Zahradničíme na balkoně, terase i okenním parapetu si stáhlo už 430 čtenářů 🙂

Chuti čerstvého rajčete, hrášku nebo salátu z vlastní zahrádky se ty kupované nikdy nevyrovnají. Dopřej sobě i své rodině opravdovou vitamínovou bombu.

Co ebooku říkají čtenáři?

Tento ebook byl stvořený úplně pro mě. Sama nemám zahradu a chtěla jsem si svůj balkón vylepšit rostlinkami, které mi přinesou plody nebo bylinkami. Dozvěděla jsem se, jaký typ balkónu mám a co můžu pěstovat. Jdu s chutí na to a těším se na svou úrodu. Doporučuji přečíst i jen tak ze zajímavosti.
Růžena NekudováMeditation Teacher www.ruzenanekudova.cz
S partnerem se těšíme v budoucnu na baráček a toužíme po vlastní zahrádce i když jsme úplní začátečníci. S radostí jsem zjistila, že se dá pěstovat stejně kvalitně i na balkoně a díky Verči tipům už vím jak. Děkuji za velmi užitečné informace.
Štěpánka VernerováPrůvodkyně novými začátky www.stepankavernerova.cz
"Když jsem před léty bydlela v bytě v Praze, tak jsem těžce získávala informace o tom, jakou zeleninu bych si mohla vypěstovat na svém jižním balkóně. Tak jsem postupovala metodou pokus a omyl. Ale e-book, Veroniky Gruntové Zahradničíme na balkoně, terase i okenním parapetu, je přesně ta dávka skvělých informací, která by mi tehdy tolik pomohla."
Šárka Grycová www.nuknuk.cz
Z tohoto e-booku jsem naprosto unešená. Netušila jsem, že když budu číst o pěstování zeleniny, že se mi bude takhle tetelit duše. Nejen díky skvěle napsanému obsahu s citem, ale také je to moc hezké na oko. Je to opravdu nádherné zpracování, kdy je myšleno na vše. Veronika mě vede krok za krokem, poukazuje na každou maličkost a vysvětluje přesně to, co potřebuji vědět. Je to skvěle pojato a myslím, že můžu říct s čistým svědomím, že mě plně připravila na pěstování zeleniny a bylin na terase.
Radka SenkAstroložka https://vitaastro.com
Tento ebook je perfektně zpracovaný, zjistila jsem spoustu informací, jak na zeleninu😉Jelikož jsem úplně začátečník a nerozumím vůbec ničemu,co se týče pěstování, jsem moc rada, že jsem si ebook přečetla a nyní vím, jak na to.Děkuji Veru za přínosné informace😉
Jana Poulíčkováwww.janapouli.cz
Milá Veroniko, moc Vám děkuji za Váš e-book. Je to takové pohlazení po duši, i to ve mně vyvolává spoustu krásných vzpomínek z dětství na venkově:). Teď si užíváme čas na chalupě, zvolněné tempo umožňuje věnovat se zahradničení mnohem víc. Je to mé velké potěšení... Přeji Vám spoustu radosti v každém dni a děkuji za inspiraci;).
Hana Paterová
Ahoj Veronika, tvoj eBook som prečitala na jeden dych a hneď som ho aj posunula svojmu 16-ročnému synovi, ktorý sa rozhodol, že na našom balkóne v byte na 8.poschodí založí záhradku. Keďže teraz v období korona krízy moc nevychádzame, nemali sme možnosť zohnať priesady, a tak všetko zasial od semiačka - paradajky, redkvičky, nejaké bylinky... Nemáme záhradu, nemáme sa ani s kým poradiť, preto každá rada nad zlato a v tvojom eBooko sme ich našli hojne - výber vhodnej nádoby, miesta, ako kombinovať zeminu ako a kedy polievať aj vzhľadom na svetové strany a kopec iných kreatívnych nápadov. Ďakujeme za tieto rady, budeme sa ich držať a verím, že o pár týždňov sa budeme tešiť z úrody.
Miroslava Atanasovázakladateľka projektu www.sebarozvoj.eu