Online kurz Zahrádka bez chemie

 • ANO
  Objednávám si online kurz ,,Zahrádka bez chemie" v hodnotě 3.290,- Kč (nebo ve dvou splátkách po 1.645,- Kč).
 • ANO
  Vím, že kurz probíhá online a do členské sekce s obsahem kurzu budu mít přístup 3 roky od uhrazení kurzu.
 • ANO
  Vím, že po uhrazení online kurzu mi přijde e-mail s přihlašovacími údaji do členské sekce s obsahem kurzu, který si můžu procházet svým vlastním tempem.
 • ANO
  Vím, že kurz je bez podpory.

 Naskočte do online kurzu Zahrádka bez chemie a začněte ještě dnes. 

 

 

Cena online kurzu je 3.290 Kč

  

 

Dokončete svou objednávku:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

POZOR: Všechny mé e-maily mohou padat do složky "Promo" nebo "Hromadné" - ideálně si myší přetáhněte můj kontakt do složky Primární / Doručené ( levým tlačítkem myši uchopím a držím email a přesunu ) nebo si můj kontakt uložte do oblíbených kontaktů.

,,Když jsme se letos přestěhovali do domu s velkou zahradou, věděla jsem, že se o ni chci starat bez zbytečné chemie – ale vůbec jsem nevěděla, jak na to. Když se na ní poprvé objevily mšice, začala jsem plašit a rychle googlit nějaká návody, kterých bylo všude plno – a já stejně vůbec nevěděla, co mám teda dělat. Z webináře od Veroniky jsem nadšená – je plný jasných postupů a návodů, díky kterým už mě žádný škůdce nepřekvapí – místo toho já překvapím škůdce. Jsem nadšená z toho, jak snadné je starat se o zahradu, když vím, jak na to, a že se opravdu můžeme obejít bez chemie, což je pro mě důležité i proto, že mám malé děti."
Ingrid Dachlektorka copywritingu
,,Kurz byl velice přehledně koncipovaný, moduly navazující, komplexně zpracované. Vše proloženo praktickými ukázkami přímo ze zahrady, podpořeno videi a živým vysíláním. Mně kurz pomohl rozšířit si celkový přehled a začít vše postupně na mojí zahradě zkoušet a uvádět do praxe. Velice doporučuji - vhodné jak pro začátečníky, tak pro ty, kdo již zahrádku mají a chtějí jít přírodní cestou bez chemie."
Petra M.účastnice online kurzu Zahrádka bez chemie
Již nějakou dobu jsem plánovala, že využiji prostor malé zahrádky za naším baráčkem a vypěstuji tam nějakou zeleninu. Ale bála jsem se do toho pustit, tak trošku strach z neznámého a také málo času. Na druhou stranu veliká touha si něco sama vypěstovat. Je mi nepříjemné kupovat zeleninu, která nemá skoro žádnou chuť a za BIO zeleninu a ovoce nechci utrácet tolik financí. Pak jsem narazila na online kurz Verči a můj strach se rozplynul. Členská sekce je přehledná, veškeré informace jsou srozumitelné a dobře uchopitelné. A jsem nadšená z toho, že Verča nejen, že předává své veškeré vědomosti o zahradničení, ale hlavně, že se i soustředí na naprostý soulad s přírodou. Žádná chemie, žádné zbytečné drahé prostředky pro pěstování. Příroda je mocná, a když pochopíme a budeme respektovat její pravidla, vydá nám své poklady. A ty pravidla má Verča skvěle zmáknutá. Proto mohu její kurzy vřele doporučit. Je to jako vstoupit do neznámé řeky a vědět, že mám vedle sebe někoho kdo mne dovede na druhý břeh. Že tu veškerou snahu, čas a energii, kterou vydám do pěstování zeleniny a ovoce, se mi vrátí v maximální míře zpět. Děkuji Verče za to, že se rozhodla předat své znalosti dál a pomoci mi najít cestu k mému vlastnímu zahradničení a zdravé zelenině 🙂
Kateřina Ham

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Těším se na vás v kurzu.

Veronika